Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında kurulan İTİNA BİLGİSAYAR, Manisa ve civarında büyük ve orta ölçekli işletmeler için  yeni teknolojik  çözümleri yakından takip eden deneyimli  bilişim sektöründe Teknolojik katma değer ekleyen yenilikçi, uzman, dinamik bir bilişim şirketidir.
 
İTİNA BİLGİSAYAR Microsoft, Cisco, Commscope, Dell, EMC, Extreme, Fortinet, HCS, Honeywell, HP Network, saygın ve uluslararası yaygın  markalar ile donanım ve yazılım çözümleri sunar.
 
Yüksek nitelikli Yönetim Bilgi Sistemleri Danışmanlığı
Perakende Satış Yönetim Sistemleri Danışmanlığı
Alanlarında ürettiği markalar ve verdiği hizmet ile sektörün tercih edilen öncü firmalarındandır.
Sürekli gelişen ve sıkı bir rekabetin yaşandığı bu Ticari Program Pazarında, 8 YILLIK Bilgi ve İş Tecrübe Birikimini ve Mali Mevzuat Bilgi Seviyesi ile ürün çeşitliliğini ve niteliğini sürekli yükselten bir firma olarak  ERP Yazılımlarının dinamiklerine uygun yüksek teknoloji gerektiren çözümler sunmaktadır.
 
İTİNA  Bilgisayar ’ın hedefi her ölçekteki işletme için verim, kazanç ve zaman tasarrufu getiren, toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayan ve yönetim kararlarını yönlendirici bilgi üreten, sekiz ana grup altında toplanan ürünlere ve çözümlere hizmet sunmaktadır.