Giriş Yap

Şifremi Unuttum

SEKTÖREL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

SEKTÖREL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

İTİNA SOFT  Yazılım işbirliği ile Restoran, Kuyumculuk, Beyaz Eşya ve Market sektörleri başta olmak üzere bir çok sektöre kurumsal iş yazılımları çözümleri sunuyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizin özel yazılım taleplerini de yerine getiriyoruz. Projelendirme sonrası uzman ekiplerimiz ile eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleri veriyoruz.

Özel yazılım geliştirme uzmanlık gerektirir. Proje bazlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere uzman mühendisler bulmak ve entegre etmek zor ve maliyetlidir.

İhtiyaçlarınıza özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. Mevcut paket çözümler iş süreçlerinizin ihtiyacını karşılamıyor olabilir. Sürekli gelişen ve değişen hedeflerinizle uyumlu yazılım ihtiyaçlarınız olabilir. Özel rapor gereksinimleriniz olabilir.Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı yazılımlara, veritabanı, saha servis yönetimi uygulamalarından, SAP ve diğer erp yazılımlarıyla entegrasyon, webservice entegrasyonları ve raporlama uygulamalarına kadar deneyim ve bilgi birikimine sahip alanında uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılım çözümleri sunuyoruz.